Patlatma Taşı

Patlatma Taşı

Patlatma Taşı, tv ünitesi, ev ve ofis dekorasyonu için patlatma taşı satın almak istiyor ve patlatma taşı modelleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. www.mermerdiyari.com olarak bizler Afyonkarahisar’ın en kaliteli patlatma taşlarını dünyanın her yerine satıyoruz. Sitemizde istediğiniz model ve renkte geniş bir yelpazeye sahip olan patlatma taşı modellerimizi bulabilir ve satın alma işlemi yapabilirsiniz. Ülkemizin en kaliteli mermerleri Afyonumuzun zengin yer altından çıkarılıyor. Mermer diyarı olarak bizler bu güzel taşları alıp sizler için renk renk desen desen işleyerek patlatma taşı haline getiriyoruz. Patlatma taşı modellerimiz ve fiyatlarımızla ilgili aşağıdaki irtibat numarasından bizi arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Patlatma taşı siparişi için burayı tıklayarak bizi arayabilirsiniz.

Patlatma taşı modelleri

Patlatma taşı modelleri, renkleri, kullanım şekilleriyle özel dekorasyon vazgeçilmez ürünlerdir. Patlatma taşı ile günümüz tasarımlarında tv üniteleri, otel resepsiyon masalarının arkası, ofis duvarı tasarımı, bina dış duvar tasarımı yapılmaktadır. Aşağıda birbirinden güzel patlatma taşı modellerini siz değerli ziyaretçilerimiz için galeri haline getirdik. Hayalinizdeki ev, ofis veya bina dışı tasarımını yapmak için bu resimleri inceleyebilirsiniz. Mermer diyarı ekibi olarak birbirinden güzel ve dayanıklı taşları alıp sizler için işliyoruz. Ürünlerimiz bireysel olarak perakende olarak sattığımız gibi inşaat firmalarına da toptan olarak hazırlayabiliyoruz. Siparişe özel ürünler projelerinize özel olarak hazırlanıyor. Bir kaç metre kareden ibaret olan ürünleri de sizler için temin edebiliyoruz. Perakende olarak kullanmak istediğiniz ürünleri sitemizden inceleyerek temin edebilirsiniz. Bugün hem ülkemize hem de İngiltere, Arap ülkeleri, ABD, Kanada gibi ülkelere ürünlerimizi gönderebiliyoruz.

Patlatma taşı nasıl yapılır?

Patlatma taşı nasıl yapılır? Patlatma taşları mermerin, mermer kesme makinesi ile düzensiz ve pürüzlü olarak kesilmesi ile yapılır. Patlatma denmesinin sebebi mermerin makine bıçağı ile pürüzlü bir şekilde patlatılarak kesilmesidir. Adını bu işlemden alır. Patlatma taşları, mermerlerin 2×2, 3×3 cm ebatlarında kesilerek file zemin üzerine yapıştırılması ile oluşturulur. Tamamen el işçiliği ile yapılır. Mermerlerin kesilmesi aşamasında güçlü motora sahip mermer kesim makineleri kullanılır. Mermer kesim aşamasından sonraki tüm aşamalar elle işlenir. Patlatma taşları projeye uygun olarak dizayn edilir. El emeği göz nuru ile yapıştırıp döşenen patlatma taşları ahşap paletlere döşenerek üzeri steç film ile kapatılıp paketlenir. Herhangi bir proje yoksa, çok satan bir patlatma grubu türü ise patlatma yapıştırma ustaları çok talep edilen bu patlatma taşlarını döşeyip, yapıştırıp paketler. Sitemizde gördüğünüz tüm patlatma taşları ve mozaik taşları bizim ustalarımızın kendi eliyle yaptığı modellerdir.

Patlatma taşlarının üzerinde büyük bir emek vardır. Toprağın açılarak mermerin yerden çıkarılmasından, mermerin ebatlanmasına, patlatılmasına ve fileye dizilmesine dek o kadar çok emek verilir ki süreci yerinde görseniz patlatma taşlarına sanat eseri gözüyle bakarsınız. Gerçek bir sanat eseri gibidir zaten. Bu taşların doğal olması, şık olması, görselliğinin güzel olması tercih edilmesini sağlıyor. Doğal bir dekorasyon ürünü olduğu için insan ruhuna huzur veriyor. Kullanan kişiler daima çok beğeniyor. Patlatma taşlarımızın güzelliğine bakanlar tekrar bakıyor. Mozaik taşlarımız da bir o kadar güzel. Hayalinizdeki evde mutlaka mermer mozaik veya mermer patlatma taşı kullanın. Işıl ışıl taşın dokusuna siz ve misafirleriniz beğenerek bakacaklar bundan emin olabilirsiniz. Her mermerin dokusu biraz ışıltılı, tamamen doğal ve şıktır. İnsanın verdiği emek ise onun değerini daha da artırıyor. Mermer patlatma taşı siparişi için sitemizin altında bulunan iletişim butonlarını, aşağıdaki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Cep telefonuyla arama yapmak için burayı tıklayınız.

Facebook sayfamızı burayı tıklayarak takip edebilirsiniz.

İletişim sayfamız için tıklayın.

 

www.mermerdiyari.com sitemizde birbirinden güzel mermer mozaik ve patlatma taşı modelini bulabilir, fabrika fiyatıyla satın alabilirsiniz.